Jeden LIST obudził ANIOŁY...

Jeden LIST obudził ANIOŁY...

Z łezką w oku piszę tego posta: jest on bowiem o wszystkich tych, którzy w ciągu ostatniego tygodnia odmienili Nasze życie.

Pewnego kwietniowego dnia postanowiłam sobie, że napiszę list. Będzie on o mnie, o Bartku, o Naszych dzidziusiach i o Naszej aktualnej sytuacji.. O Naszej radości, o wszystkim co wydarzyło się w Naszym życiu od 31 grudnia 2013.

List stwierdziłam, że wyślę do kilku firm, instytucji oraz do dwumiesięcznika DOBRA MAMA z zapytaniem, czy ktoś mógłby pomóc nam odnaleźć się w nowej sytuacji.

Redakcja DOBRA MAMA odpowiedziała na mój list: dziewczyny zapytały czy mogą go udostępnić. Powiedziały, że może któraś z czytelniczek DM odpowie na niego, może ktoś pomoże.

Nie spodziewałam się jaką lawinę uruchomi jeden list...

Tak jak wspomniałam w pierwszym poście dobro powraca. Teraz wiem też, że ANIOŁY istnieją. I jest ich bardzo wielu, są wszędzie tylko po prostu nie każdy ma zaszczyt ich spotkać.

Ja nie tylko doznałam tego zaszczytu: ale też głęboko wierzę, że dziewczynki, które zasypują mnie pytaniami o maluszki, o to jak się czuje i co u Nas, że wszystkie te kochane istoty które wyciągnęły do Nas pomocną dłoń zostaną z Nami. Będą śledzić Nasze losy i nie pozwolą na to byśmy straciły kontakt.

Moje bobaski dopiero zjawią się na świecie, a już teraz jest tyle cudownych ludzi, którzy towarzyszą Nam w modlitwie, którzy każdego dnia piszą do mnie maile, czy wiadomości z zapytaniem co u Kropeczek:) Maluszki mają już teraz tyle cioć, a Ja nie mogę pozwolić żebyście zniknęły z naszego życia!!!

Bardzo zależy mi na tym, żebyście zawsze mogły zajrzeć na bloga i jeśli Ja nie będę mogła akurat odpisać osobiście to będziecie mogły dowiedzieć się co u NAS:)

Może uda mi się tym chociaż odrobinkę odwdzięczyć Wam za okazaną pomoc i zainteresowanie:)

Chcemy z Bartkiem, żebyście wiedziały, że jesteście wspaniałe!!! Każda z Was!!! To co dla Nas robicie nie jest do opisania zwykłymi słowami: DZIĘKUJE może być tutaj zbyt zwykłe, oklepane.

Jesteście ANIOŁAMI, promyczkami Nadzieji i Dobra jakie Bóg zesłał na ten świat!

Jesteście najlepsze i zaszczytem dla mnie jest to, że mogę Was poznać:)

Ten Blog powstał tak naprawdę dla Was:) Gdyby nie Wasza życzliwość i zainteresowanie to tak jak pisałam na samym początku nie odważyłabym się nigdy nikomu o Nas opowiadać:)

Jesteście NAJLEPSZE:)

Dziękujemy!!!!

www.haluksy.biz www.wiekannmanschnellabnehmen.eu www.celulit.com.pl