Nowa moda prosto z Chin. Torby KidBag dla dzieci

Nowa moda prosto z Chin. Torby KidBag dla dzieci

Moda rządzi się swoimi prawami, zwykle trafia do nas z Zachodu, nikt jednak nie mówił, że to reguła. Coraz częściej docierają do nas bowiem pomysły ze wschodu. Oto moda na torebki dziecięce KidBag prosto z Chin.

Kiedyś dziwiliśmy się na widok torebek dla zwierząt. Wiele razy w filmach i na zdjęciach gwiazd widzieliśmy psy włożone i przenoszone w torebkach, nie tylko seksownych blondynek jak w „Legalnej blondynce”. Tymczasem z Dalekiego Wschodu powolnymi krokami dociera do Europy nowa moda, na torebki do przenoszenia dzieci.

Jak podaje producent, każda taka torebka wyściełana jest w środku miękkim materiałem, umożliwiającym dzieciom przyjemną i komfortową podróż. Modele KidBag Winter mają dodatkową izolację mającą zapewnić malcom ciepło. Specjalne modele KidBag Sun, na letnie dni, mają wbudowane małe wiatraczki napędzane bateriami, wszystko aby przenoszone pociechy miały jak najbardziej optymalne warunki.

dziecko w torebce

Na zdjęciu widzimy najnowszy model przeznaczony na zimę z dodatkowymi żółtymi ociepleniami. Producent KidBag’ów zapewnia, że komfort oraz bezpieczeństwo takiej podróży to idealny wybór dla zabieganych rodziców i mieszkańców miast. Koszt jednej takiej torby to około 150$.

Moda przyszła już do Europy, najwięksi branży modowej już zapowiadają swoje modele. New Yorker, H&M, Adidas i Nike chcą już niedługo zaskoczyć swoich klientów swoimi produktami. Nawet takie marki jak Versace i Gucci też zapowiedziały swoje wersje toreb KidBag. Czy czeka nas zatem kolejna rewolucja związana z transportem dzieci? Wszystko na to wskazuje, a jak Wam podoba się ten pomysł?

www.haluksy.biz www.wiekannmanschnellabnehmen.eu www.celulit.com.pl